فیلم مستند ۱۰۰۰ جایی که باید قبل از مردن ببینید (1,000 Places to See Before Yo

فیلم مستند ۱۰۰۰ جایی که باید قبل از مردن ببینید   (1,000 Places to See Before You Die)

در مارس 2007  Travel Channel   و Discovery HD Theater براساس کتاب  ۱۰۰۰ جایی که باید قبل از مردن ببینید   (1,000 Places to See Before You Die) ، سریال مستندی به نام ۱۰۰۰ جایی که باید قبل از مردن ببینید (1,000 Places to See Before You Die)  تهیه نمودند.

"

 

جهت تهیه فیلم مستند ۱۰۰۰ جایی که باید قبل از مردن ببینید   (1,000 Places to See Before You Die) تماس بگیرید.

 

"
"
"

 

در این مستند یک زن و مرد به نام‌های آلبین و ملانی ال با سفر به نقاط مختلف دنیا از جغرافیا، تاریخ و فرهنگ آن سرزمین دیدن می‌کنند. در طول فیلم به ۱۰۰۰ نقطه از کره زمین سر زده می شود که در کتابی با همین نام از آنها نام برده شده است. مجموعه قسمت‌های این مستند با کیفیت (Full HD) نمایش داده می‌شوند. مکان‌های مورد بازیدید فیلمبرداری شده در کشورهای استرالیا، کامبوج، ایتالیا، برزیل، فرانسه، نپال، آفریقای جنوبی، مکزیک، آرژانتین، هندوستان، کانادا، هاوایی و آلاسکا می‌باشد. تعداد قسمت‌های این مجموعه ۱۳ عدد و مدت هر کدام از قسمت‌ها ۶۰ دقیقه در نظر گرفته شده است.

 

این زوج میلیاردر آمریکایی به همراه یک تیم فیلمبرداری حرفه ای سفر به پنج قاره را آغاز می کنند. آنها به استرالیا، سر میزنند. به هند سفر می کنند، فرانسه را می بیینند، صحراهای مکزیک را در می نوردند تا مجموعه ای زیبا را برای بینندگان فراهم کنند. گرچه سفر آنها به چهار یا پنج کشور ختم نمی شود. بلکه در هر فیلم از این مجموعه به یک کشور جداگانه سر می زنند و تمامی زیبایی های آن کشور را به تصویر می کشند. در این مجموعه این زوج به 13 کشور سر می زنند.

 

"
"
"

 

 در قسمت اول این مجموعه به استرالیا می روند، و بدین ترتیب سفر آنها آغاز می شود. این مجموعه یکی از محبوب ترین مستند هایی است که تا به حال تولید شده است. در قسمت دوم آنها به برزیل می روند. سپس به کامبوج می روند و بدین ترتیب اولین کشور آسیایی خود را می بینند. در بخش چهارم، به فرانسه می روند. برج ایفل را از نزدیک به شما نشان می دهند و به انواع رستوران ها و مناطق توریستی این کشور قدم می گذارند. در بخش پنجم به مجموعه جزایر هاوایی می روند و به لطف تیم فیلمبرداری بسیار قوی، شما خود را در این مناطق زیبا و دل انگیز میابید. بدین ترتیب بدون اینکه به این مناطق سفر کرده باشید، تجربه سفر را کسب می کنید. باز هم این زوج خوش ذوق به آسیا بر می گردند و به دیدن کشور هفتاد و دو ملت هند می روند. کشوری پر از عجایب برای کسانی که علاقه مند به تجربه های جدید هستند. بخش زیبای هفتم مجموعه شما را به دیدن ایتالیا می برد. کشوری مه از لحاظ فرهنگی بسیار به ایرانیان نزدیک هستند، اما در دنیایی پر از دیدنی های متفاوت زندگی می کنند. کشوری که روز خود را با قهوه های تلخ آغاز می کنند و شب را با پیتزا های خوش طعم ایتالیایی می گذرانند. در بخش هشتم با هم مکزیک را می بینیم. کشوری عجیب، با پایتخت عجیب تر، یعنی مکزیکو سیتی، شهری با تاریخ باستانی و غریبش. قسمت نهم نپال است، جهانی در دل چین اما متفاوت از چین. اورست، بلندترین قله جهان در نپال قرار دارد. با این زوج جوان به دیدن اورست می روید. قسمت دهم شما را به آمریکای لاتین میبرد. به کشور پرو، شهرهایی با قدمت بسیار زیاد، تاریخچه مایاها و افسانه های باورنکردنی در خصوص مشاهده بیگانگان در زمان های قدیم و معاصر. قسمت یازدهم شما را به آفریقای جنوبی می برد، ین کشور دارای تعدادی از قدیمی‌ترین آثار باستانی موجود در قاره آفریقا است. نمونه‌های گوناگونی از انسان‌های اولیه که شامل همو هابیلیس، همو ارکتوس و انسان مدرن یعنی همو ساپینس می‌شود در آن جا یافت شده‌ است. در قسمت دوازدهم به آلاسکا می روید، سرزمینی سرد، در شمال قاره آمریکا، جلگه های یخ زده و بدون کوچکترین اثری از رنگ سبز. همچنین در قسمت سیزدهم، دور کاملی در کشور کانادا خواهید زد. کشوری با مردمانی از ملیت های مختلف، اما خونگرم. مردمی که با وجود سرمای هوا، همواره در تلاش هستند و آخر هفته های خود را در کشورشان به گشت و گذار و دیدن مناطق دیدنی زیادی که در این کشور وجود دارند می گذرانند.

 

"
"
"

 

"
"

 

جهت تهیه فیلم مستند ۱۰۰۰ جایی که باید قبل از مردن ببینید   (1,000 Places to See Before You Die) تماس بگیرید.

 

HTTPS://INSTAGRAM.COM/NOURI_ALIREZA

/ 0 نظر / 29 بازدید